Голосование
Для чего вам нужны знания, получаемые в школе?
Всего 6 человек

Расписание факультативных занятий

Дата: 2 ноября 2015 в 11:30, Обновлено 27 января в 07:10

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар Дзяржаўнай установы
адукацыі «Верхменская сярэдняя
школа імя В.А. Тумара»

      подпіс                  М.А. Крэсік

08.01.2020  г.

 

Расклад
правядзення факультатыўных заняткаў
на 2-е паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

п/п

Назва праграмы факультатыва

Клас

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Колькасць гадзін

Час правядзення

Месца правядзення

Панядзелак

Займальная інфарматыка

7

Арцімовіч П.П.

1

15.00 – 15.45

Каб. № 26

Рашэнне тэкставых задач

2

Сашчанкава М.М.

1

13.00-13.45

Каб. № 15

Матэматычная вясёлка

3

Мильто О.П.

1

13.00-13.45

Каб. № 13

Фінансавая граматнасць

8

Лаппо І.С.

1

15.00-15.45

Каб. № 22

Школа юных матэматыкаў

8

Агародная Л.В.

1

15.00-15.45

Каб. № 23

Секреты синтаксиса и пунктуации

9

Храмцова Л.І.

1

15.00-15.45

Каб. № 35

Аўторак

Мы познаем мир

1

Шаблыка А.М.

1

13.00 – 13.35

Каб. № 16

Речевой этикет

4

Тумар А.М.

1

14.00 – 14.45

Каб. № 14

Уводзіны ў свет замежнай мовы

1

Грынявецкая І.Ю.

1

13.00 – 13.45

Каб. № 35

Практыкум па чытанню

5

Грынявецкая І.Ю.

1

14.00 – 14.45

Каб. № 35

Культура моўных зносін

7

Грынявецкая І.Ю.

1

15.00 – 15.45

Каб. № 35

Матэматыка пасля ўрокаў

6

Агародная Л.В.

1

14.00 – 14.45

Каб. № 23

Школа юных матэматыкаў

7

Мельнік Ю.М.

1

7.55 - 8.40

Каб. №21

 Кніга запрашае ў падарожжа

2

Сашчанкава М.М.

1

14.00-14.45

Каб. № 15

Серада

Зялёная школа

8

Ляўданская А.М.

1

15.00 – 15.45

Каб. № 38

Матэматыка пасля ўрокаў

6

Агародная Л.В.

1

15.00 – 15.45

Каб.№ 23

Чацвер

 Школа юных матэматыкаў

9

Агародная Л.В.

1

7.55 - 8.40

Каб. №  23

Фізіка вакол нас

8

Нікалаева І.В.

1

7.55 - 8.40

Каб. № 21

Па прыступках здаровага харчавання

4

Тумар А.М.

1

14.00 – 14.45

Каб. № 14

Речевой этикет

3

Мильто О.П.

1

14.00 – 14.45

Каб. № 13

Шахматная планета

6

Лаппо І.С.

1

15.00 – 15.45

Каб. № 22

Пятніца

Вытокі роднай мовы

1

Шаблыка А.М.

1

13.00 – 13.35

Каб. №  16

Мы познаем мир

2

Сашчанкава М.М.

1

13.00 – 13.45

Каб. № 15

Субота

Асновы выбару прафесіі

9

Ляўданская А.М.

1

10.55 – 11.40

Каб. № 38

Складаны сказ без складанасці

9

Лютарэвіч С.Л.

1

9.55 – 10.40

Каб.№ 24

Асновы сямейнага жыцця

10

Крэсік М.А.

1

9.00 - 9.45

Каб. № 24

Практыкум па беларускай мове

10

Лютарэвіч С.Л.

1

10.55 – 11.40

Каб. № 24

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.